Domaine du Chardonnay

Domaine du Chardonnay je renomované vinařství, které se nachází v srdci Burgundska, ve slavné oblasti Chablis. Specializuje se na produkci vynikajících vín, která zahrnují Petit Chablis, Chablis AOC a Chablis Premier Cru. Tato vinařská oblast je jednou z nejuznávanějších apelací ve světě vína a proslavila se svými minerálními a elegantními chardonnay.


Vinice Domaine du Chardonnay se rozkládá v malebném prostředí Chablis, kde jsou révy pěstovány na vápencových půdách, které dodávají vínu unikátní minerální charakter. Zdejší klima je ovlivněno kontinentálním podnebím, které přispívá k dlouhým a slunečným létem, což je ideální pro zrání hroznů a zachování svěžesti.

Kolekce vín značky Domaine du Chardonnay zahrnuje naříklad Petit Chablis, které se vyznačuje svěžestí a lehkostí, ideální pro každodenní pití a osvěžení. Chablis AOC přináší výraznější charakter s jasnými citrusovými tóny a mineralitou, která je charakteristická pro tuto oblast. Chablis Premier Cru, které je vyrobeno z hroznů z vybraných vinic, nabízí vyšší koncentraci a složitost s delikátními květinovými a ovocnými tóny.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem