West Indies

639
299916392999

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

 • West Indies R&C Merchants French Overseas XO tuba Kód: 68415
  West Indies R&C Merchants French Overseas XO
  Vyprodáno Značka: West Indies

  Tento rum je blendem rumů z ostrova Reuninon a z ostrova Martinik. Ve vůni ucítíte tóny skořice, karamelu a třtinového cukru. V chuti se projevují stopy rozinek, tropického ovoce a lékořice. Tyto rumy jsou především pro lidi, kteří dokážou ocenit řemeslnou výrobu a kteří rádi vyzkouší novou chuť lokálních rumů.

  1 040 Kč
 • West Indies R&C Merchants Mini Pack, 4x0,05l Kód: 57454
  West Indies R&C Merchants Mini Pack, 4x0,05l
  Vyprodáno Značka: West Indies

  Dárkové balení obsahuje miniatury čtyř rumů:

  Asia Pacific XO
  British West Indies XO
  Central America XO
  French Overseas XO

  639 Kč
 • West Indies R&C Merchants Spanish Caribben XO Rum, 43%, 0,7l Kód: 45293
  West Indies R&C Merchants Spanish Caribben XO Rum, 43%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: West Indies

  Rumy společnosti West Indies Rum & Cane Merchants jsou určené lidem, kteří milují řemeslnou výrobu a kteří se nebojí vyzkoušet novou chuť lokálních rumů.

  Řada „Remarkable Regional Rums“ v sobě snoubí rumy z odlišných destilerií stejného regionu. Jedná se o XO rumy, které mají zachycují energii, styl a tzv. terroir daného regionu, a jako takové jsou nevšední, vzrušující, lahodné a určené k pomalému upíjení.

  Spanish Caribbean XO je blendem rumů z Kuby a Dominikánské republiky. Ve vůni se projevuje koření, kouř a karamelky, v chuti máslo, káva a melasa.

  999 Kč
 • West Indies R&C Merchants British West Indies XO Rum, 43%, 0,7l Kód: 45287
  West Indies R&C Merchants British West Indies XO Rum, 43%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: West Indies

  British West Indies XO rum je pozoruhodný regionální rum vyráběn Trinidad Distillers společně s Four Square. Jedná se o směs rumů původem z Karibiku, vyráběných z melasy. Použité rumy byly stařeny v ex-bourbonových sudech. Jedná se o limitovanou edici. 

  Chuťově skvělé "manželství z rozumu" rumů z výše uvedených lihovarů z "klasické" karibské oblasti produkujících skvělé rumy. Vyzrálé rumy jenž byly smíšeny tak, aby zachytily vibraci, karibský styl a charakter této oblasti. Výsledkem je výborný, vzrušující a živý rum způsobilý spíše k pití než na koktejly, pro které by byl tento lahodný rum škoda.

  949 Kč
 • West Indies R&C Merchants Asia Pacific XO Rum, 43%, 0,7l Kód: 45281
  West Indies R&C Merchants Asia Pacific XO Rum, 43%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: West Indies

  Limitovaná edice směsi rumů původem z Indonésie a Fidži. Rumy použité na tento méně známy blend rumů je vyroben z melasy, vypálen kolonovou destilací a ponechán ke zraní v barelech ve kterých před použitím zrály burbony. Velmi omezená edice pouze 2000 lahví určených pro odběratele po celém světě.

  West Indies Asia Pacific rum je pozoruhodná směs lokálních rumů – jedná se o skvěle vytvořenou směs rumů z různých palíren v jeden klasický rum vyjádřující charakter tichomořského regionu. Jedná se o stařené rumy a cílem mistra z West Indies bylo zachytit živost, styl a chuťový charakter této oblasti. Tento rum je výborný pro jakoukoliv příležitost, ale nejlépe si ho vychutnáte čistý, prostě pouze jen tak k příležitostnému usrkávání..

  Chuť je lahodná, s tóny pečeného banánu, medu, tropického ovoce a s nádechem dubových tříslovin.

  949 Kč
 • West Indies R&C Merchants Spain XO Rum, 46%, 0,7l Kód: 8298
  West Indies R&C Merchants Spain XO Rum, 46%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: West Indies

  Spain XO je rum z melasy, který byl vyrobený na kolonovém destilačním zařízení. Netradičně pochází z evropského kontinentu, kde byl před mnoha lety vyroben jako experiment, uskladněn a pak zapomenut. Nalezen byl znovu po 15 letech, které strávil v sudech z amerického dubu. Lahvováno bylo jen 336 lahví. V chuti se projevují karamelky, sherry, dušené ovoce, creme caramel, cukrová třtina, anýz.

  1 840 Kč
 • West Indies R&C Merchants Central America XO Kód: 8297
  West Indies R&C Merchants Central America XO Rum, 43%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: West Indies

  Rumy společnosti West Indies Rum & Cane Merchants jsou určené lidem, kteří milují řemeslnou výrobu a kteří se nebojí vyzkoušet novou chuť lokálních rumů. Řada „Remarkable Regional Rums“ v sobě snoubí rumy z odlišných destilerií stejného regionu. Jedná se o XO rumy, které mají zachycují energii, styl a tzv. terroir daného regionu, a jako takové jsou nevšední, vzrušující, lahodné a určené k pomalému upíjení.
  Central America XO je blendem rumů z Nikaraguy a Guatemaly. Má výraznou vůni karamelek, připáleného cukru a citronového oleje. V chuti lze nalézt tóny kakaa, kůže, koření.

  929 Kč
 • West Indies R&C Merchants Venezuela XO Rum, 46%, 0,7l Kód: 8296
  West Indies R&C Merchants Venezuela XO Rum, 46%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: West Indies

  Rumy společnosti West Indies Rum & Cane Merchants jsou určené lidem, kteří milují řemeslnou výrobu a kteří se nebojí vyzkoušet novou chuť lokálních rumů.

  1 899 Kč
 • West Indies R&C Merchants Cuba XO Rum, 46%, 0,7l Kód: 6074
  West Indies R&C Merchants Cuba XO Rum, 46%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: West Indies

  Rumy společnosti West Indies Rum & Cane Merchants jsou určené těm, kdo milují řemeslnou výrobu a nebojí se zkoušet nové chuti rumů z lokálních palíren. Kromě řady regionálních rumů, které zachycují energii, styl a terroir daného regionu, lahvuje společnost i velmi limitované edice single cask rumů z méně známých zemí i palíren. Cuba XO je mimořádně vzácný rum, jenž byl vyroben z melasy na destilační koloně v destilerii Sancti Spiritus na Kubě. Pro zrání byly použity americké sudy po bourbonu a rum v nich na Kubě strávil dlouhých 19 let. V chuti lze nalézt tóny lékořice, bylin, vanilkového krému, pomerančové kůry, papáji a muškátového oříšku.

  2 999 Kč

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem