LDC Scotland Ltd

929
299919292999

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • West Indies R&C Merchants Spain XO Rum, 46%, 0,7l Kód: 8298
  West Indies R&C Merchants Spain XO Rum, 46%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: LDC Scotland Ltd

  Spain XO je rum z melasy, který byl vyrobený na kolonovém destilačním zařízení. Netradičně pochází z evropského kontinentu, kde byl před mnoha lety vyroben jako experiment, uskladněn a pak zapomenut. Nalezen byl znovu po 15 letech, které strávil v sudech z amerického dubu. Lahvováno bylo jen 336 lahví. V chuti se projevují karamelky, sherry, dušené ovoce, creme caramel, cukrová třtina, anýz.

  1 840 Kč
 • West Indies R&C Merchants Central America XO Kód: 8297
  West Indies R&C Merchants Central America XO Rum, 43%, 0,7l
  Skladem Značka: LDC Scotland Ltd

  Rumy společnosti West Indies Rum & Cane Merchants jsou určené lidem, kteří milují řemeslnou výrobu a kteří se nebojí vyzkoušet novou chuť lokálních rumů. Řada „Remarkable Regional Rums“ v sobě snoubí rumy z odlišných destilerií stejného regionu. Jedná se o XO rumy, které mají zachycují energii, styl a tzv. terroir daného regionu, a jako takové jsou nevšední, vzrušující, lahodné a určené k pomalému upíjení.
  Central America XO je blendem rumů z Nikaraguy a Guatemaly. Má výraznou vůni karamelek, připáleného cukru a citronového oleje. V chuti lze nalézt tóny kakaa, kůže, koření.

  929 Kč
 • West Indies R&C Merchants Venezuela XO Rum, 46%, 0,7l Kód: 8296
  West Indies R&C Merchants Venezuela XO Rum, 46%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: LDC Scotland Ltd

  Rumy společnosti West Indies Rum & Cane Merchants jsou určené lidem, kteří milují řemeslnou výrobu a kteří se nebojí vyzkoušet novou chuť lokálních rumů.

  1 899 Kč
 • West Indies R&C Merchants Cuba XO Rum, 46%, 0,7l Kód: 6074
  West Indies R&C Merchants Cuba XO Rum, 46%, 0,7l
  Vyprodáno Značka: LDC Scotland Ltd

  Rumy společnosti West Indies Rum & Cane Merchants jsou určené těm, kdo milují řemeslnou výrobu a nebojí se zkoušet nové chuti rumů z lokálních palíren. Kromě řady regionálních rumů, které zachycují energii, styl a terroir daného regionu, lahvuje společnost i velmi limitované edice single cask rumů z méně známých zemí i palíren. Cuba XO je mimořádně vzácný rum, jenž byl vyroben z melasy na destilační koloně v destilerii Sancti Spiritus na Kubě. Pro zrání byly použity americké sudy po bourbonu a rum v nich na Kubě strávil dlouhých 19 let. V chuti lze nalézt tóny lékořice, bylin, vanilkového krému, pomerančové kůry, papáji a muškátového oříšku.

  2 999 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.