Louis Barthelemy

Louis Barthelemy je značka, která zastupuje špičková šumivá vína a představuje vrcholnou eleganci ve světě bublinkových vín. Toto prestižní vinařství se nachází v srdci renomovaného vinařského regionu a svou dlouhou tradicí se stalo synonymem pro excelentní kvalitu a nezapomenutelný zážitek. Louis Barthelemy se specializuje na výrobu vybraných cuvée bílých šumivých vín, která jsou vytvářena s pečlivostí a precizností. Vína tohoto vinařství jsou výrazem mistrovství a dokonalosti, přinášejí šumivý tanec chutí na vaše podnebí. Každé lahodné víno je unikátní kombinací přírodních darů a mistrovského umění, které se promítá do každé bublinky.


Výběr Louis Barthelemy nabízí rozmanité šumivé víno, od suchých a svěžích až po plné a bohaté varianty. Jeho bublinky vás okouzlí svým jemným perlením a příjemnou texturou na jazyku. Při každém doušku budete ponořeni do světa luxusu a šampaňského kouzla.

Přijďte a prozkoumejte špičkovou nabídku vín Louis Barthelemy, která jsou vyjádřením luxusu a rafinovanosti. Winehouse.cz vám přináší exkluzivní možnost ochutnat tato jedinečná bublinková vína. Užijte si výjimečnou chuťovou symfonii a objevte svět Louis Barthelemy - mistrovství šumivých vín.

 

 • Champagne Brut Amethyste, Louis Barthélémy, 0,75l1 Kód: 2026
  Champagne Brut Amethyste, Louis Barthélémy, 0,75l
  Skladem (2 ks) Značka: Louis Barthelemy

  Příjemné a svěží Champagne kategorie brut - v tomto případě množství cukru cca 8g. 50% Pinot Noir, 30% Pinot Meunier, 20% Chardonnay

  Jiskrné champagne s lehkými zlatavými odlesky zlata. Kombinuje svěžest a bohatost chuti. To vše s dlouhou dochutí. Chuťový projev je plný a zakulacený. Nízký obsah cukru dodává vínu na svěžesti citrusového charakteru.

  Zlatá medaile Prague Wine Trophy 2015

  845 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem