Marges One

 • Dos Monarcas XO, 40%, 0,7l Akce Kód: 82933
  Dos Monarcas XO, 40%, 0,7l
  Skladem (12 ks) Značka: Marges One

  Dos Monarcas XO tvoří směs jemných a vzácných panamských rumů, pečlivě vybraných na základě ročníku, stáří, typu destilace a typu zrání. Výrobce tak chce vystihnout pestrost rumového světa, vyzdvihnout původ a styl země, kde se rum vyrábí, a přiblížit ji konzumentovi.

  Osmiletý rum vzniká jedinečnou metodou mísení, která je typická pro výrobu whisky. Směs vyzrálých panamských rumů je výsledkem spojení zkušeností rumových tradic a znalostí s využitím nových moderních technik blendování. Každý rum dává Dos Monarcas Ron XO jeho výjimečný charakter a konzistenci.

  Všechny šarže jsou individuálně očíslované a pečlivě sledované, dokud nedozrají k dokonalosti.

  Ve vůni je výrazně svěží s tóny ovoce a medu. Dos Monarcas Ron XO zraje v nejlepších sudech z amerického a evropského dubu, v nichž předtím odpočívalo sherry, po dobu minimálně 8 let. To mu dodává sladkou, jemnou dubovou chuť. V ní se opět projeví sladké ovocné tóny, které se dále rozvinou do hřejivého koření a chuti třtinové šťávy, s nádechem dubu. Rum je krémově jemný s dlouhým závěrem.

  Rum je ideální na samotné popíjení i do koktejlů. Ať už se rozhodnete vychutnat si Dos Monarcas Ron XO jakkoli, nezapomeňte si na něj vyšetřit dostatek času, daleko od hluku stresující existence.

  Původně: 979 Kč
  Ušetříte: 49 Kč (–5 %)

  930 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem