Signature Chef

Televizní kuchař James Martin, známý z pořadů jako Saturday Kitchen, uvedl na trh vlastní řadu vín. Vína, na jejichž výrobě se Martin významně podílel, zahrnují červená a bílá vína pocházející z oblasti Languedoc na jihu Francie. Jsou vyráběna jako součást řady Signature Chefs ve vesnici Névian nedaleko Narbonne v srdci regionu Corbières. Řada vín Signature Chefs, kterou vyrábí společnost Wines & Brands, je iniciativou, která spojuje 11 šéfkuchařů a jejich vybrané styly vín. Cílem celé iniciativy je propojení kvalitního vína a kulinářské dokonalosti.


Jedním z členů iniciativy je také Přemek Forejt, česká celebrita a šéfkuchař restaurace Entrée v Olomouci. Je mimo jiné pravidelným členem poroty v televizní show MasterChef pro Českou republiku. Přemek Forejt se vzdělával ve špičkových restauracích v České republice (Brno, Olomouc) i v zahraničí (restaurace oceněná michelinskou hvězdou v Londýně). Díky svému výjimečnému stylu vaření nabízí jedinečné gastronomické zážitky. Byl mnohokrát oceněn, například v prestižní české soutěži Zlatý kuchař.

Přemkova kreativita nezná mezí a my vám s potěšením představujeme jeden z jeho výtvorů — vína Signature Chef-Přemek Forejt.

299
3001299300

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • char Kód: 64719
  Signature Chef Chardonnay 2020, Přemek Forejt, 0,75l
  Vyprodáno Značka: Signature Chef

  Kolekce vín Přemka Forejta obsahuje i toto vynikající francouzské bílé víno. Odrůdové složení je 95% Chardonnay a 5% Marsanne. Keře révy vinné z nichž pochází hrozny pro výrobu tohoto vína jsou staré více než 25 let.
  Vinice se nachází v jihozápadní části Francie severně od města Narbonne.
  Víno má světle žlutou barvu s jemnými metalickými odstíny.

  Ve vůni jsou cítit citrusy, bílé ovoce a květinové tóny. Kombinace máslových tónů a citrusového ovoce působí v chuti harmonickým dojmem.
  Nejlépe si ho vychutnáte jako aperitiv, s rybími pokrmy nebo možskými plody.

  299 Kč
 • Signature Chef Merlot, Cabernet Sauvignon 2020, Přemek Forejt, 0,75l Kód: 64718
  Signature Chef Merlot, Cabernet Sauvignon 2020, Přemek Forejt, 0,75l
  Skladem (5 ks) Značka: Signature Chef

  Kolekce vín Přemka Forejta obsahuje i toto vynikající francouzské červené víno. Odrůdové složení je 82,5% Merlot a 17,5% Cabernet Sauvignon.
  Keře révy vinné z nichž pochází hrozny pro výrobu tohoto vína jsou staré více než 25 let. Vinice se nachází v jihozápadní části Francie severně od města Narbonne.
  Víno má intenzivní granátově červenou barvu. Výrazná vůně tmavého lesního ovoce. Elegantní, harmonické víno, s chutí po lesním ovoci, dobrou kyselinou, jemnými taniny a dlouhou dochutí. Nejlépe si ho vychutnáte s červeným masem nebo s francouzskými sýry.

  299 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem