Signature Chef

Televizní kuchař James Martin, známý z pořadů jako Saturday Kitchen, uvedl na trh vlastní řadu vín. Vína, na jejichž výrobě se Martin významně podílel, zahrnují červená a bílá vína pocházející z oblasti Languedoc na jihu Francie. Jsou vyráběna jako součást řady Signature Chefs ve vesnici Névian nedaleko Narbonne v srdci regionu Corbières. Řada vín Signature Chefs, kterou vyrábí společnost Wines & Brands, je iniciativou, která spojuje 11 šéfkuchařů a jejich vybrané styly vín. Cílem celé iniciativy je propojení kvalitního vína a kulinářské dokonalosti.


Jedním z členů iniciativy je také Přemek Forejt, česká celebrita a šéfkuchař restaurace Entrée v Olomouci. Je mimo jiné pravidelným členem poroty v televizní show MasterChef pro Českou republiku. Přemek Forejt se vzdělával ve špičkových restauracích v České republice (Brno, Olomouc) i v zahraničí (restaurace oceněná michelinskou hvězdou v Londýně). Díky svému výjimečnému stylu vaření nabízí jedinečné gastronomické zážitky. Byl mnohokrát oceněn, například v prestižní české soutěži Zlatý kuchař.

Přemkova kreativita nezná mezí a my vám s potěšením představujeme jeden z jeho výtvorů — vína Signature Chef-Přemek Forejt.

Žádné produkty od výrobce Signature Chef nebyly nalezeny....