Canti

Zakladatel značky Canti, Gianni Martini, je členem rodinné vinařské společnosti Fratelli Martini Secondo Luigi Spa, která působí na trhu od roku 1947 a může se pochlubit impozantním dědictvím ve vinařství po celé Itálii. Dlouhodobé vztahy s pěstiteli a majiteli vinic, vybudované během desetiletí, vytvořily pevné a věrné vazby, na které je Canti oprávněně hrdý.


Jednoho jarního večera roku 2001, když Gianni Martini relaxoval v atmosféře milánské Galerie Vittorio Emanuele, užíval si s přáteli lahodnou láhev vína a právě v tom okamžiku ho zasáhlo osvícení. Potřeboval vyrobit víno, které by zdobilo každý stůl a jehož otevření by evokovalo vášeň, krásu a atmosféru všeho, co právě viděl. V tom momentu se zrodila značka Canti.

Následoval rok tvrdé práce. Tým Canti, složený z vinařů společnosti Fratelli Martini Secondo Luigi spa, designérů, marketérů, dovozců a běžných lidí, vytvaroval značku a její produktové řady. Každý detail byl pečlivě promyšlen, včetně názvu: značka musela být jednoduchá, okamžitě pochopitelná a hluboce italská z perspektivy jakékoli cizí kultury, zároveň schopná předat živou náladu a vášeň typickou pro Itálii. Název, který vynikl nad ostatními, byl Canti, což znamená písně nebo zpíváš, připomínající svět hudby, společenskosti, veselosti, italského ducha. Toto pojmenování dokonale reprezentuje symfonii chutí a emocí, které každá láhev Canti přináší.

Canti vstoupilo na britský trh v roce 2002 s kampaňí umístěnou právě na místě, které bylo svědkem jeho zrodu. Odtud začala značka Canti své dobrodružství po celém světě, kde si vydobyla silnou pozici ve více než 50 zemích.

Rozsah vín se každým dnem rozšiřuje, spojuje výbornost italské vinařské tradice s mezinárodní poptávkou a snaží se nabídnout dokonalý výběr pro každou příležitost: zajímavá bílá a růžová vína pro svěžest a lehkost, plná červená a přesvědčivé šumivé možnosti.

  • cantii Kód: 67248
    Canti Prosecco Spumante Extra Dry DOC, 0,2l
    Skladem (1 ks) Značka: Canti

    Prosecco světle slámové barvy s buketem a chutí zelených jablek a květin. Vynikající jako aperitiv nebo k lehce osoleným jídlům.

    84 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem