Chateau Vartely

Chateau Vartely je vinařství, které vytváří klenoty moldavského vína s vášní a precizností. S hlubokými kořeny v moldavské vinohradnické tradici, Chateau Vartely přináší nezapomenutelné víno, které zaujme svou kvalitou a jedinečným stylem.

Vinice Chateau Vartely se nacházejí v srdci moldavského regionu Orhei, obklopené nádhernou krajinou a optimálními podmínkami pro pěstování vinné révy. Odrůdy jako Chardonnay, Sauvignon Blanc, Merlot, Cabernet Sauvignon a další se zde těší péči zkušených vinařů a šetrnému přístupu k přírodě, což se promítá do kvality a charakteru jejich vín.


Chateau Vartely se zaměřuje na produkci široké škály vín, od svěžích bílých a růžových vín plných ovocných tónů až po elegantní a intenzivní červená vína s bohatou strukturou a dlouhou dochutí. Každé víno z Chateau Vartely je výrazem precizního řemesla, vášně a oddanosti kvalitě.

S každým douškem vína Chateau Vartely objevujete jedinečnost moldavské vinohradnické tradice a moderního přístupu k výrobě vína. Vína jsou vyvážená, plná charakteru a odrážejí bohatost a rozmanitost moldavského terroiru. Při každé lahvi Chateau Vartely si můžete užít skutečný zážitek, který oslavuje smysly a proslavuje kulturu moldavského vína.

Přijďte a ochutnejte exkluzivní kolekci vín Chateau Vartely. Zaujmou vás svou kvalitou, vášní a výjimečným stylem. Každé víno je výsledkem pečlivého výběru hroznů, tradičních vinařských postupů a moderního know-how, které vytváří nezapomenutelné víno pro milovníky skutečných klenotů moldavského vína.

  • Totem Viorica 2022 Chateau Vartely, 0,75l Novinka Kód: 89632
    Totem Viorica 2022 - Chateau Vartely, 0,75l
    Skladem (5 ks) Značka: Chateau Vartely

    VIORICA - Elegantní a komplexní víno má slámově žlutou barvu se zelenkavými odlesky. Víno má svěží a lehkou chuť. Buket odhaluje intenzivní vůni akátových květů a harmonickou chuť. Tóny zralé hrušky se jemně otevírají a vytvářejí dochuť zahalenou jemnými květinovými a ovocnými vjemy.

    239 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem