Grant's whisky

logo+60x60+grantsSvětoznámá značka míchané skotské whisky Grant's je vyráběna společností William Grant & Sons ve městě Dufftown. Historie této whisky sahá až do roku 1887, kdy byla vyrobena Williamem Grantem a to přímo na Vánoce. William zdárně řídil firmu až do sklonku svého života. Poté předal otěže vedení svému zeti.

Od té doby značka Grant's urazila ještě dlouhou cestu a dnes je jednou z největších značek whisky na celém světě, která je stále ve vlastnictví rodiny původního majitele. Kdo by neznal onu typickou trojbarevnou láhev, která nese erb rodiny Grantů doprovázený heslem Stand Fast! Roční prodej činí 54 milionů láhví a díky tomu se jedná o 4. nejprodávanější značku whisky.


Whiskey Grants je stále vyráběna podle původní tradiční receptury pocházející z roku 1898. Jedinečná chuť whisky s nezaměnitelným charakterem ji řadí mezi nejkvalitnější míchané skotské whisky. Její milovníci po celém světě oceňují především onu lahodnou mnohostrannou, dlouhou a jemnou chuť, která vzniká smícháním kvalitní sladové a obilné whisky. Objevte kouzlo Whiskey Grant´s, jenž spočívá v tradici a originální receptuře.

45
4614546
 • Grants whisky, 43%, 0,05l Kód: 36361
  Grants whisky, 43%, 0,05l
  Skladem (1 ks) Značka: Grant's whisky

  Whiskey Grants je vyráběna podle původní receptury, která pochází z roku 1898.

  Tato whiskey má jedinečnou chuť s nezaměnitelným charakterem, která ji řadí mezi nejkvalitnější skotské whisky.

  Její kouzlo spočívá především v originální receptuře. Po smíchání vytvářejí sladové a obilné whisky lahodně mnohostrannou, dlouhou a jemnou chuť, kterou znají a milují konzumenti na celém světě.

  45 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.