RUGGERI

Hodinu cesty od Benátek nedaleko Dolomit se nachází Valdobbiadene, památka zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, která je domovem italského prosecca Ruggeri. Rodina vinařů nejenže byla průkopníkem výroby prosecca v regionu, ale také vytvořila největší komunitu vinařů v Benátsku. Z tohoto italského regionu tak přichází na trh nejlákavější prosecco za poslední roky — vyvážené a osvěžující šumivé víno Ruggeri. Italové vždy věděli, že prosecco je jedním z nejuniverzálnějších vín na světě. Ruggeri Prosecco je určeno pro každou příležitost, dobře se snoubí s jídly k brunchi a malými talíři. Prosecco Ruggeri se hodí jako lahodný přípitek, aperitiv i pro průběžnou stimulaci chuťových buněk mezi jednotlivými chody.

 • ruggggg Akce Kód: 68740
  Ruggeri Quartese Valdobbiadene Prosecco Superiore Brut, 0,75l
  Skladem (2 ks) Značka: RUGGERI

  Tóny světle zelenkavé barvy, bohatá pěna a jemné trvalé perlení charakterizují ve vzhledu toto šumivé víno. Vůně je intenzivní a velmi elegantní s tóny ovoce, jako jsou žlutomasé broskve. Chuť je vyvážená a jemná, s příjemně zakomponovanou kyselinou. v ústech působí harmonicky a dochuť dokonale odpovídá vůni.
  Toto víno se obzvlášť dobře hodí k filetům z mořského vlka a cejna, stejně jako k mořským plodům, korýšům a jemně ochuceným předkrmům.

  Původně: 399 Kč
  Ušetříte: 40 Kč (–10 %)

  359 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem