Bon Voyage - Chardonnay, nealko, 0,75l

55 hodnocení
 
 

Odalkoholizované víno, bílé, odrůda Chardonnay.

Barva: Krásně zlatavě žlutá s jasnými odlesky. 
Vůně : Svěží vůně s tóny akátu, čerstvých mandlí, másla a vanilky.
Chuť: Hladká a plná na patře, zakončená příjemným dřevnatým tónem.

Dostupnost Na cestě
139 Kč    
Kód produktu 36014
Značka Bon Voyage
Kategorie Víno
 

Odalkoholizované víno je nápoj vyroben z vína, u kterého obsah alkoholu byl destilací nebo jinou technologií snížen na 0,5 % nebo méně. Při výrobním postupu je možno přidat hroznový mošt, zahuštěný hroznový mošt nebo cukr v takovém množství, aby obsah zbytkového cukru v konečném produktu byl maximálně 75g na 1l .

Dále je povoleno přidávat oxid uhličitý a přírodní aromatické látky a přírodně identické aromatické látky.

Země původu Francie
Obsah alkoholu méně než 0,5%
Barva vína Bílé víno
Objem lahve 0,75 l
Typ vína Dealkoholizované víno

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Víno 17.5.2021 19:58
Tohle víno mi taky moc chutná , díky ,že je ????
SD Avatar autora peklo - nedá se pít 26.10.2020 21:41
Vřele NEdoporučuji - fakt se to nedá :-) koupili jsme pro manželku, mají i červené, je to hnus s chutí žlukleho melounu, s kyselým koncem. E-shop za to nemůže, tedy nesnažím se nikoho očernit - běžte do nealko Bohemky, která je proti tomuto patoku supr, zkuste jiné nealko destiláty z tohoto obchodu.

S odalkoholizovanými víny Bon Voyage se vydáte na vášnivou cestu v duchu zdravého životního stylu a druhý den vás ani nebude bolet hlava. Nealkoholická vína Bon Voyage jsou vhodná pro řidiče i abstinenty a o zážitek z pití vína je rozhodně neochudí. Výrobce těchto francouzských vín je Les Grands Chais a v nabídce mají bílá, červená i růžová vína z ověřených odrůd.

Les Grands Chais de France (LGCF) založil v roce 1979 Joseph Helfrich, privilegovaný partner vinařů v hlavních regionech Francie, pěstitel a šlechtitel v čele více než 2000 hektarů vinic. Skupina GCF se během jedné generace stala významným hráčem v Alsasku, Juře, Diois, Languedoku, Bordeaux, údolí Loiry a nedávno i v Burgundsku. Nyní je předním soukromým výrobcem vína ve Francii.

Nabídka jejich odalkoholizovaných vín řady Bon Voyage je v této kategorii opravdu široká. Najdete tu i jejich skvělý sekt. A nám nezbývá než popřát vám šťastnou cestu neboli bon voyage!