Často kladené otázky

Jak je možné platit za objednávku?

Platba za objednané zboží se řídí pravidly určenými v Obchodních podmínkách. Zákazník má možnost platit hotově při předání i elektronicky převodem z účtu, platební kartou nebo vkladem na účet.

Můžu platit hotově?

 Ano. V hotovosti lze zaplatit na místě při doručení zásilky a při osobním odběru. V hotovosti nelze zboží zaplatit předem ani dodatečně.

Jak vím, že zaplacená vína opravdu dostanu?

 Odesláním objednávky vzniká mezi vámi a Winehouse.cz kupní smlouva. Jakmile prodejce potvrdí přijetí objednávky je podle pravidel v obchodních podmínkách povinen zboží dodat v určité době na místo určené nakupujícím.

Nemůžou se vína cestou rozbít?

 Vína přepravujeme ve speciálních přepravních boxech. I tak je ale vždycky možné, že vlivem vnějších okolností dojde k poškození. Za poškození zboží při přepravě zodpovídá prodejce, tedy my. Na vás je, abyste zboží při převzetí zkontrolovali a o případné vadě neprodleně informovali prodejce. Veškeré zboží, se kterým nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, musíte vrátit do 14 dnů od převzetí. Podmínky pro reklamaci a vrácení peněz definují Obchodní podmínky.

Mohu si objednat vína do zahraničí?

Kupní smlouva definovaná v Obchodních podmínkách Winehouse.cz je omezena na prodej zboží v rámci ČR. Pokud chcete zboží objednat za hranice, je třeba vytvořit unikátní kupní smlouvu. Rádi se o to postaráme. Kupní smlouva pro prodej zboží se však vždy řídí právem České republiky a je psána v českém jazyce.

Můžou si u vás objednat víno nezletilí?

 Nezletilí ze zákona nemohou nakupovat alkoholické nápoje. Pokud si nezletilá osoba na své jméno objedná zboží obsahující alkoholické nápoje ze stránek Winehouse.cz, nebude jí zboží předáno.

Odkud pochází vína, která prodáváme?

 Všechna vína nabízená na stránkách Winehouse.cz pochází od ověřených dodavatelů. Jedná se především o tuzemské pěstitele a zpracovatele vín z předních vinařských oblastí. Všechny informace o dodavatelích najdete v sekci Vinařství.

Jak víme, že prodáváme pálenky, které nejsou otrávené nebo jedovat?

Destiláty nabízené na stránkách Winehouse.cz pochází výhradně od ověřených dodavatelů. Vše nakupujeme legálně. Veškeré smlouvy a certifikáty kvality jsou na požádání k dispozici.Vybíráme výhradně destiláty uznávaných světových značek.

 

Zde najdete odpovědi na nejběžnější dotazy. Zajímá vás, odkud bereme vína a jestli je náš tvrdý alkohol opravdu bezpečný? Hledejte odpovědi níže.

Časté dotazy se týkají především kvality produktů, způsobů platby a bezpečnosti.